Montessorist inspireeritud  mängurühmad

Montessori pedagoogikast inspireeritud laps-vanem mängurühmad toimuvad neljal päeval nädalas – teisipäeval, kolmapäeval, neljapäeval ja laupäeval. Mängurühma ruumi on valitud spetsiaalselt osalejate eale vastavad tegevused ja õppevahendid.

Ruum koos Montessori pedagoogikast inspireeritud materjalidega on ette valmistatud. Tegevusi pole vaja valmis seada, mängurühma assistent on töö Sinu eest ära teinud.

Su lapsel on võimalik valida laia valiku tegevuste hulgast endale huvitav.

Sul on võimalus oma last jälgida materjalidega tegelemas - kuidas ta neid kasutab, mille vastu tunneb rohkem huvi. See võib anda Sulle inspiratsiooni sarnaste või edasi arendatud tegevuste pakkumiseks kodus.

Saad luua ja olla osa kogukonnast sarnaselt mõtlevate lastevanematega. Ideede ja kogemuste omavahel jagamine on kasulik, eriti kui teil on samas eas lapsed.

Kui mõtled lapse edasise Montessori hariduse peale siis on lapse ja vanema mängurühm hea koht Montessori pedagoogikaga tutvumiseks. Su laps saab tuttavaks ettevalmistatud keskkonnaga ja Sina saad vaadata, kas Montessori pedagoogika võiks sobida lapse ja Sinuga.

Saad küsida mängurühma assistendilt Montessori metoodika kohta küsimusi.

Sa saad oma lapsele segamatult keskenduda. Pole tarvis muretseda igapäevatoimetuste pärast, see on teie kahe koosolemise aeg.


Mida mängurühmas tehakse?

Loe lähemalt SIIN.


Registreerimine

Palun täida registreerimisvorm SIIN.


Osalustasu

Loe lähemalt SIIN.


Praktilised teemad

1. Mida võtta kaasa
2. Tervisenõuded


Pildil on käe ja silma koostöö harjutamise vahendite riiul.
Foto: Ekvilibrist